• TenvirkMK CRM

    kontakty handlowe z klientami

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

O PROGRAMIE

Czy organizacja Twojej firmy jest optymalna?Rozwiązaniem problemów z organizacją działu handlu i marketingu w Twojej firmie jest system informatyczny:

TenvirkMK

kontakty handlowe z klientem

W wielu firmach zajmujących się działalnością handlową występują problemy ze skoordynowaniem pracy handlowców. Rejestracja wizyt handlowych i ich rozliczanie jest trudne. Brak narzędzi do prowadzenia kampanii marketingowych.

Aplikacja umożliwia tworzenie bazy klientów z dowolna klasyfikacją w tym obejmująca stopień zaawansowania rozmów handlowych. Tworzona jest również historia wszystkich kontaktów z klientem i osobami kontaktowymi u klienta. Rejestrowane są emaile, faksy, SMSy, telefony, listy, przesyłki i wewnętrzne polecenia służbowe związane z klientem. Tworzony jest wykaz produktów lub usług, które posiada klient i które mogą podlegać dalszemu serwisowaniu.

Program umożliwia planowanie, rejestrację i rozliczanie wizyt handlowych. Pozwala na tworzenie ofert i zamówień. Automatyzuje prowadzenie kampanii marketingowych. Umożliwia tworzenie projektów kampanii marketingowych lub działań handlowych w stosunku do większych klientów. Dzięki analizom możliwe jest uzyskanie szczegółowych statystyk kontaktu z klientami w tym uzyskanie tzw. lejka sprzedaż.

Ceny i moduły

Program występuje w trzech wersjach:

CLOUD:
Wersja demonstracyjna w chmurze jest dostępna bezpłatnie i nie wymaga serwera, dane znajdują się na serwerach Tenvirk

STANDARD:
Wersja systemu identyczna funkcjonalnie jak wersja CLOUD z tym, że baza danych i cała instalacja znajduje się na miejscu w Twojej firmie. Wersja STANDARD w porównaniu z wersją w chmurze posiada pełny moduł komunikacji i administracji pracownikami

ENTERPRISE:
Wersja posiada taką funkcjonalność jak dwie wersje wcześniejsze, przy czym konfiguracja systemu może być ustalona indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, w tej wersji można dokupić więcej opcjonalnych modułów

STANDARD

cena za użytkownika

490złza licencję bezterminową

w licencji rocznej: 229,00zł

Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo

ENTERPRISE

cena za użytkownika

490zł za licencję bezterminową

+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)

Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo


Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Prezentacja i demo

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie tworzenia ofert i obsługi procesu sprzedaży...

Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości