MODUŁ IMPORTU

Import dowolnych danych do wcześniej zdefiniowanych "gniazd". Transformacje importowanych danych do standardów i logiki oprogramowania TENVIRK.

Moduł pozwala na import dowolnych danych według wcześniej zdefiniowanych profili importu. Dzięki temu można zaoszczędzić czas na wprowadzanie powtarzalnych danych z innych systemów. Zapewnione są transformacje importowanych danych do standardów i logiki oprogramowania TENVIRK.

services

Importuj dowolne dane do systemu

Wprowadzaj jednym kliknięciem dane do systemu z zewnętrznych plików (np. XSL, TXT, XML) lub baz danych (obsługujących ODBC). Importuj kontrahentów, cenniki, katalogi produktów, stany magazynowe, zgłoszenia i inne dokumenty z wieloma pozycjami.

services

Twórz profesjonalne mapy importu

Opracuj mapy importu, które tłumaczą format Twoich danych na format akceptowany przez system. Zapamiętaj gotowe profile tak aby można było w sposób powtarzalny uzupełniać dane. Wypróbuj mechanizmy zapobiegające duplikacji danych i realizujące dodatkowa logike biznesowa na danych.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy