MODUŁ SYNCHRONIZACJI MOBILNEJ

Synchronizacja terminów, zdarzeń i zadań za pomocą SMS, email oraz przez serwisy Google Calendar i Toodledo z urządzeniami mobilnymi takimi jak komórki, smartfony, tablety itp.

Moduł umożliwia synchronizację terminów, zdarzeń i zadań, zadań delegowanych z modułu projektów. Synchronizacja może odbywać się za pomocą SMS, email oraz przez serwisy Google Calendar i Toodledo. Synchronizacja dotyczy urządzeń mobilnych takich jak komórki, smartfony, tablety itp.services

Synchronizuj swoje terminy z Google Calendar

rzesyłaj terminy do kalendarza Google. Stamtąd synchronizuj swoje urządzenia mobilne np. protokołem CalDAV. Teraz będziesz mógł mieć kalendarz swój i swoich współpracowników w komórce lub smart fonie.

services

Synchronizuj terminy i zadania z serwisem Toodledo

Synchronizuj w dwie strony swoje terminy oraz zadania w ramach projektów i szybkich list zadań z serwisem Toodledo. Serwis ten pozwala na dalszą synchronizację i integracje z całą gamą oprogramowania i urządzeń.
Zacznij stosować metodę GTD, aby lepiej zarządzać zadaniami które przygotowuje dla Ciebie system, inni współpracownicy lub Ty sam.

services

Wciągnij do gry stare komórki i PDA

Jeśli Twoi handlowcy mają starsze komórki lub PDA to również oni mogą brać udział w wymianie informacji. System będzie wysyłał do nich SMSy z terminami i emaile z zadaniami wraz z terminami w formacie ICS.Moduł występuje w:
System TenvirkMK jest oprogramowaniem modułowym. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych modułów umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów z dziedziny zarządzania i organizacji firmy.Kliknij jeśli chcesz umówić się na prezentację i kupić program dla Twojej firmy