Jak rozliczane jest użytkowanie serwisu?


Dostęp do eProwadzenieBiura.pl jest bezpłatny!
Oznacza to, że możesz stworzyć konto w serwisie, logować się do niego i przeglądać dane bezpłatnie.

Każde zalogowanie do serwisu zwiększa bezpłatnie stan konta punktowego o 1 punkt!
W związku z tym można pracować z eProwadzenieBiura.pl bezpłatnie bez konieczności kupowania punktów.


Aby umożliwić bardziej intensywne korzystanie z eProwadzenieBiura.pl wprowadziliśmy możliwość rozliczeń punktowych będący formą PRE-PAID lub system ABONAMENTOWY.

Rozliczenia PRE-PAID
Po rejestracji w eProwadzenieBiura.pl tworzymy dla Twojego biura konto punktowe. Wykonanie niektórych operacji w serwisie powoduje pobranie pewnej liczby punktów. Dotyczy to operacji takich jak: zakładanie nowych użytkowników, dodawanie lub import danych albo korzystanie z pomocy technicznej. Dokładny wykaz operacji, za które są pobierane punkty oraz ich liczba podane są w rozdziale 8 Regulaminu.

Na początek zasililiśmy Twoje konto liczbą 400 bezpłatnych punktów. To umożliwi Ci zapoznanie się z serwisem i skorzystanie bezpłatnie z jego funkcji oraz ze szkolenia i pomocy technicznej.
Jeśli będziesz zadowolony z działania eProwadzenieBiura.pl to możesz dokupić następne punkty - zasilając swoje konto i wykonywać kolejne operacji np. wprowadzając teczki podatkowe lub ZUS. Punkty dokupuje się za pomocą przelewu. Możesz też zamówić migrowanie (przeniesienie) danych do systemu stacjonarnego zobacz szczegóły w rozdziale 9 Regulaminu.
Jeśli nie będziesz zadowolony z działania eProwadzenieBiura.pl to nie dokupuj punktów, a Twoje konto w serwisie zostanie automatycznie zamknięte po 90 dniach - nie ma żadnych zobowiązań i konieczności zakupu punktów.

Aby dokupić punkty należy przejść do skrzynki „Punkty i pomoc techniczna”, a następnie kliknąć na klawisz „Zamów dodatkowe punkty”. Dalej należy postępować zgodnie ze wskazówkami dokonując przelewu na podane konto. Po otrzymaniu przelewu zostanie wystawiona faktura VAT i zwiększony stan konta punktowego. W programie klienckim można na bieżąco śledzić historię wykorzystania punktów.

Istnieje możliwość bezpłatnego doładowania punktami:

  • Możesz otrzymać aż 400 dodatkowych punktów jeśli polecisz nasz serwis w innym biurze i poda ono w czasie rejestracji kod Twojej firmy.
  • Możesz również otrzymać 400 dodatkowych punktów jeśli jesteś zadowolony z serwisu i prześlesz do naszej firmy pisemne referencje z Twojego biura zachęcające do korzystania z naszego serwisu i pozwolisz je opublikować na naszej stronie WWW.
  • Staramy się, aby w naszym serwisie nie było usterek ale jeśli taką znajdziesz to otrzymasz 40 dodatkowych punktów. Warunkiem jest zgłoszenie usterki w centrum serwisowym poprzez program. Usterka musi też być potwierdzona i uznana przez nas.
Możesz też korzystać z różnego rodzaju promocji ogłoszonych na stronie eProwadzenieBiura.pl przy zakupie większej ilości punktów naraz lub zakupie punktów u naszych partnerów.

Rozliczenia punktowe pomyślane są tak, aby korzystanie z serwisu było naprawdę tanie...
Cena jednego punktu to 20 groszy.
Przy zakupie powyżej 1000 punktów otrzymasz dodatkowy rabat 10%.

Cennik punktów znajduje się w rozdziale 8 Regulaminu.
Szczegółowe informacje o rozliczeniach dostępne są w Regulaminie....

Rozliczenia ABONAMENTOWE
Dla tych, którzy planują bardzo intensywnie korzystać z serwisu przygotowaliśmy system ABONAMENTOWY rozliczenia pracy z serwisem.

Abonament A B C
Czas umowy 3 miesiące 6 miesięcy 12 miesięcy
Miesięczna opłata netto za 1 użytkownika 59 zł 49 zł 39 zł
Dodatkowa funkcjonalność dostępna w ramach abonamentu:
Integracja z Google Calendar
Dodatkowe usługi w ramach abonamentu:
Pomoc telefoniczna
Szkolenie


W celu zawarcia umowy abonamentowej na korzystanie z serwisu eProwadzenieBiura.pl prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonicznym (32) 346-11-08 lub emailem pytania@tenvirk.pl.